به وبسایت رایان تندر خوش آمدید

جستجو در فراخوان‌ها براساس

5338

مزایدات

15968

مناقصات

مزایدات امروز

مناقصات امروز

خدمات رایان تندر

پوشش سراسری

در هر کجای ایران باشید میتوانید به نزدیک ترین نماینده ما مراجعه نمایید و تمام خدمات ما را به صورت حضوری تجربه کنید

مشاوره

روند پیشنهادات می تواند همیشه بسیار چالش برانگیز باشد و ما این را درک می کنیم. برای کمک به ساده سازی روند کار برای شما ، ما یک پنل ویژه از مشاوران ارشد داریم. آنها به شما کمک می کنند تا فراخوان ها را بخوانید ، اسناد را بخوانید ، سوالات قبل از فراخوان را مطرح کنید ، شریک پیدا کنید.ما در مناقصات آنلاین تخصص و تجربه سخت داریم

مناقصه ایرانی

جستجوی شما برای دریافت اطلاعات مناسب فراخوان همینجا به پایان می رسد. با اطلاع رسانی حراجی ها،فراخوان های ایجاد شده توسط دولت ، ادارات نیمه دولتی ، شرکت های خصوصی از هر گوشه کشور منتشر می شود ، اطمینان می دهیم که هیچ فراخوانی از دسته خود را از دست ندهید و فقط فراخوان های مربوطه را دریافت کنید اطلاعات به موقع از طریق ایمیل،وب سایت،پیامک و نرم افزار موبایل برای شما ارسال میشوند.

چرا رایان تندر؟

اطلاعات کامل

ما سعی می کنیم تا آنجا که ممکن است کاملترین اطلاعات را به دست آوریم و به شما ارائه دهیم. ما اسناد فراخوان ها ، جزئیات اصلاحیه و نحوه شرکت در فراخوان رو به شما اطلاع میدهیم.

اولین نفر مطلع شوید

مناقصه ها قبل از سایر ارائه دهندگان خدمات در سایت ما ظاهر می شوند

پشتیبانی 24x7

دیگران نگران شرکت در فراخوان ها نباشید.تیم ما در ۷ روز هفته به صورت ۲۴ ساعته همراه شماست تا بدون کمترین نگرانی مشکلات و نیازهای شما برای شرکت در فراخوان ها و استفاده از امضای الکترونیکی را برای شما برطرف کند. در اصل با هر اشتراک ، ما یک پشتیبان اختصاصی به شما می دهیم که به بهترین وجه کار می کند و همیشه یک قدم جلوتر هستید تا آنچه را که واقعاً شایسته تجارت شماست ، به شما ارائه دهد.

خدمات ارزش افزوده

کار ما فقط با ارائه اطلاعات فراخوان ها به شما متوقف نمی شود. ما همیشه در تلاشیم تا موارد بیشتری ارائه دهیم تا به شما در کشف فرصت های تجاری کمک کنیم. سایر خدمات ارزش افزوده ما شما را قادر می سازد تا برنده شوید.

فراخوان های بی ارزش

ما می دانیم که پیدا کردن فراخوان مناسب از هزاران فراخوان چقدر دشوار است. ما با ارائه اطلاعات مناسب بر اساس استان،حوزه کاری،محل برگزاری،کلید واژه کار را برای شما آسان می کنیم. سیستم طبقه بندی هوشمند و تیم متخصص ما اطمینان حاصل می کند که فقط فراخوان های مربوطه را دریافت می کنید.

هیچ فراخوانی رو از دست نده

تیم متخصصان ما بصورت شبانه روزی در تلاش هستند تا سالانه بیش از 100 هزار فراخون را به شما اطلاع رسانی کنند. ما بیش از 500 روزنامه ، 1000 وب سایت و سایر منابع را ردیابی می کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که هیچ فراخوانی از دست نخواهید داد.

فروشگاه